DssAppliedAI-Framework

DssAppliedAI Framework

DssappliedAi
Framework

DssAppliedAI Framework

در چارچوب هوش مصنوعی کاربردی Dss (DssAAIF) ابتدا با کسب و کار شما آشنا می‌شویم و نیازمندی‌های تغییر IDO آن برای مدیریت انتظارات است و می‌توانیم به دستاوردهای قابل دستیابی به زبان فنی با قابلیت ردیابی مطابق با الزامات تجاری ترجمه کنیم. ما از آخرین هوش مصنوعی برای هر مرحله از فرآیند استفاده می کنیم تا از تماس انسانی که مستعد اشتباه است جلوگیری کنیم. همه موارد قابل تحویل از اسناد تا تحویل واقعی راه حل جزئی باید از بررسی و تعادل سیستم هوش مصنوعی DssAAIF پیروی کنند و قبل از حرکت به مرحله بعدی باید تأییدیه دریافت کنند. به همین دلیل است که ما تبلیغ می کنیم که اگر هوش مصنوعی به عنوان بخشی از چارچوب AAI برای توسعه راه حل های IDO استفاده نشود، می تواند باعث اطلاعات و/یا دانش نادرست شود.”

شرکت‌های پیشروی متمرکز بر مشتری، هر تعامل با مشتری را فرصتی برای ارائه یک پیشنهاد جدید، حفظ و افزایش درآمد، ایجاد وفاداری یا تقویت برند خود می‌دانند. اوراکل و شرکای ما (مدیریت ارتباط با مشتری) رایانش ابری، بخشی از چارچوب هوش مصنوعی کاربردی، به شرکت‌ها کمک می‌کند تا با ادغام بازاریابی، فروش و خدمات، روابط با مشتری را بهینه کنند. این سیستم با ارائه یک نمای کامل 360 درجه از مشتریان، ارتباط مداوم و مستمر با مشتری را امکان‌پذیر می‌کند. با این مجموعه راه‌حل پیشرفته Cloud Computing، می‌توانید از تعامل با مشتری از هر کانال و طریقی، بهترین استفاده را ببرید. به طور خلاصه نظر واقعی مشتری و توانایی عمل بر اساس آن را به دست می‌آورید.

تجزیه‌وتحلیل تجاری (BA)، بخشی از هوش مصنوعی کاربردی و مجموعه‌ای از رشته‌ها و فناوری‌ها برای حل مشکلات تجاری با استفاده از تجزیه‌وتحلیل داده‌ها، مدل‌های آماری و سایر روش‌های کمی است که این شامل یک کاوش تکراری و روشمند از داده‌های یک سازمان، با تأکید بر تجزیه‌وتحلیل آماری، برای هدایت تصمیم‌گیری است.
مزایای کسب‌وکار به‌دست‌آمده از راه‌حل انبار داده از طریق: ابزارهای BI ای که توسط کاربر تجاری به‌عنوان داشبورد از پیش تعریف‌شده، کارت امتیازی، KPI و گزارش‌ها ، راه‌حل‌های تجزیه‌وتحلیل خود‌سرویس و تجزیه‌وتحلیل پیش‌بینی‌شده به دست می‌آیند.

سازمان‌های پیشرو به دنبال بهبود نتایج کسب‌وکار از طریق پیش‌بینی‌کردن مطمئن آنچه در آینده با دانستن تاریخچه کسب‌وکار اتفاق خواهد افتاد، هستند. هرچند گفتن آن آسان است، اما انجام‌دادن آن سخت است، به‌خصوص زمانی که باید حجم، تنوع و سرعت داده‌هایی که در اطراف ما جریان دارند، تجزیه‌وتحلیل کنید. تجزیه‌وتحلیل و پیش‌بینی‌، بخشی از چارچوب هوش مصنوعی کاربردی، همراه با فناوری‌های کلان‌داده، می‌تواند به سازمان شما کمک کند تا تصمیمات هوشمندانه‌تری برای بهبود نتایج کسب‌وکار بگیرد.

انبارهای داده، حافظه سازمانی یک سازمان و حاوی اطلاعات حیاتی هستند که مبنایی برای مدیریت و انجام عملیات تجاری آنهاست؛ بنابراین سازمان‌ها انبارهای داده‌ای می‌خواهند که مقیاس‌پذیر، ایمن و با قابلیت بهینه‌سازی ذخیره‌سازی و بازیابی مجموعه‌های پیچیدهٔ داده باشد. سیستم‌های هوش تجاری، این توانایی را به سازمان‌ها می‌دهد که داده‌های خام را به اطلاعات تبدیل ‌کنند و معاملات چندبعدی آنلاین را پردازش و تحلیل کنند.
این روزها نمی‌توانید یک نشریه در صنعت رایانه را انتخاب کنید، بدون اینکه چنین سرفصل‌هایی را در آن ببینید که مثلاً چگونه «داده‌های بزرگ» جو شرکت را در طیف گسترده‌ای از صنایع تغییر می‌دهد. اما آیا داده‌های بزرگ و فناوری تحلیل و پیش‌بینی فقط مربوط به شرکت‌های بزرگ است؟ قطعاً نه! انفجار اخیر داده‌های دیجیتال بر کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ تأثیر گذاشته و فرصت‌هایی را برای شرکت‌هایی که از فناوری یادگیری ماشین (که تجزیه‌وتحلیل پیش‌بینی بخشی از آن است) برای استخراج اطلاعات از دارایی‌های داده استفاده می‌کنند، بازکرده است.
تجزیه‌وتحلیل Bigdata و هوش مصنوعی کاربردی مرز جدید تمایز در رقابت هستند. شرکت‌ها باید بتوانند حجم زیادی از داده‌های پیچیده را به طور کارآمد و با بهترین عملکرد مدیریت کنند تا بتوانند موفق شوند. فناوری In-Memory BI همراه با Visual Insight یک ترکیب عالی برای کاوش بصری bigdata است.

برای ارتباط با ما و ارسال درخواست ابتدا با استفاده از دکمه زیر در سایت ثبت نام کنید

ورود