خدمات ما

DssAppliedAI
services

خدمات DssAppliedAI

Dss Solutions با به‌کارگیری پایگاه دانش هوش مصنوعی، کارشناسان مربوطه و ماهر داخلی، فرامرزی و ترکیبی؛ خدماتی در زمینهٔ یکپارچه‌سازی و توسعهٔ برنامه‌ها، مدیریت ارشد داده و یکپارچه‌سازی آنها، پیداکردن اطلاعات و دانش برای تمام حوزه‌های تک‌موضوعی تا چند صنعتی ارائه می‌دهد. از این طریق ما بسیاری از شرکت‌ها را قادر ساخته‌ایم تا با استفاده از هوش سرمایه‌گذاری و انبار داده‌ها به شکل بی‌نظیری بیزینس خود را بگردانند.

خدمات مشاوره

خدمات مشاوره هوش مصنوعی کاربردی ما ، ارائه راه حل های سازمانی به مشتریانی است که نیازمند توسعه استراتژی های فرامرزی، بهبود کارایی سرمایه گذاری در فناوری، کنترل هزینه و همچنین دستیابی به تحولات تجاری هستند. ما به مشتریان خود کمک می کنیم تا برنامه هایی را برای سرمایه گذاری هایی که مجموع هزینه مالکیت را بهینه می کند، تعریف و اجرا کنند.

توسعه اپلیکیشن

بسیاری از کسب‌وکارها نیازمند راه‌حل‌های منحصربه‌فردی هستند که نرم‌افزارهای سنتی نمی‌توانند آن‌ها را برطرف کنند. از طرفی ممکن است فرصتی منحصربه‌فرد را پیدا کنید که در آن فناوری اطلاعات می‌تواند به‌عنوان یک دارایی استراتژیک برای شکست دادن رقبا مورداستفاده قرار گیرد. به‌هرحال چه مشغول به‌روزرسانی برنامه‌های قدیمی باشید و چه در حال پیگیری فناوری‌های نوین، متخصصان ما می‌توانند تخصص نرم‌افزاری در سطح جهانی را به پروژه‌های توسعه نرم‌افزاری شرکتتان بیاورند، مهم نیست که سازمانی کوچک یا بزرگ باشید.

مدیریت پروژه

گروه خدمات مدیریت پروژه Dss Solutions بهترین شیوه‌های مدیریت پروژه را جمع‌آوری می‌کند، سپس سمینارها و خدمات مشاوره‌ای باکیفیتی را برای اجرایی کردن این شیوه‌ها از طریق آموزش، راهنمایی و مربیگری ارائه می‌دهد. Dss Solutions به مشتریان کمک می‌کند تا شیوه‌های مدیریت پروژه خود را با CMMI مقایسه کنند، محیط پروژه خود را راه‌اندازی و مدیریت کنند، توانایی مدیران پروژهٔ خود را بسط دهند و ریسک پروژه را شناسایی و کاهش دهند. 

آموزش و توسعه نیروی انسانی

روش‌های یادگیری زیادی وجود دارد که آموزش منابع انسانی شما برای شروع یک پروژه جدید یا حفظ برنامه‌های موجود بسیار هزینه بر می‌شوند. از طرفی آموزش ندادن آن‌ها حتی هزینه برتر هم خواهد بود.
وقتی دانش‌آموزان دوره‌ای را کامل می‌کنند، به‌احتمال زیاد به‌اندازه کافی یاد نگرفته‌اند تا در کار مؤثر باشند و باید زمان زیادی را با منابع درسی جلوی رایانه صرف کنند تا بفهمند چگونه از ابزارها به‌درستی استفاده کنند و هیچ راهی برای یادگیری مؤثرتر از به‌کارگیری آن نیست. از طرفی کارفرما فقط در صورت خوش‌شانسی می‌تواند یکی از این افراد باتجربه و ماهر را استخدام کند. یک سازمان هزینه بیشتری را در صورت آموزش ندادن منابع خودپرداخت خواهد کرد، زیرا در پایان پروژه، سازمان منابع ماهر کافی برای حفظ برنامه‌ای که درحال‌توسعه بوده است، نخواهد داشت.
ما در Dss Solutions کلاس‌های OnDemand را به‌عنوان یک فرایند خودآموز برای آن دسته از افرادی که وقت حضور در کلاس آموزشی یا بالابردن سرعت خود را در موضوعات خاص ندارند، ارائه می‌دهیم. ما همچنین کلاس‌های آموزشی آنلاین و خصوصی را برای افراد و سازمان‌ها ارائه می‌دهیم تا آنها را به‌صورت آنلاین یا حضوری آموزش دهیم.

مدیریت منابع انسانی

در سرویس مدیریت منابع، شما یک تیم مجرب از مشاوران با توانایی‌های خاص را خواهید یافت تا به شما در مواجهه با چالش‌برانگیزترین مسائل کمک کنند. افرادی که مشتاقانه به دیگران در حل مشکلاتشان کمک می‌کنند.

در محیط کار امروزی، کارفرمایان به دنبال کارکنان سازنده هستند و هزینه‌های جذب، استخدام، آموزش و نگهداری کارکنان به بخش عمده‌ای از بودجه عملیاتی هر سازمان تبدیل شده است. برای موفقیت سازمان امروزی به حداکثر رساندن پتانسیل هر یک از کارکنان امری حیاتی است و هر کارمندی که حداکثر عملکرد خود را نشان نمی‌دهد، به یک بار اضافه بر دوش آن شرکت تبدیل می‌شود. در نتیجه، از نظر مالی بهتر است که تعریف مشخصی برای هر کارمند ارائه شود تا به بالاترین سطح عملکرد خود برسد و آن را حفظ کند.

برون سپاری

Dss Solutions خدماتی را برای راه اندازی مراکز فرامرزی ارائه می‌دهد که می‌توانند در مدت زمان بسیار کوتاهی فعال شوند. برای ISV ها و رهبران مهندسی محصولی که به دنبال ایجاد قابلیت های فرامرزی هستند، می‌توانیم خدمات زیر را ارائه دهیم:
⦁افزایش سهم بازار، درآمد و حاشیه سود با استفاده از استعداد مهندسان و متخصصان حوزه، کاهش هزینه‌ی منابع
⦁ ایجاد یک مرکز فرامرزی که در یک سال به 400 نفر و در پایان 3 سال به 1000 نفر در حوزه‌هایی مانند توسعه‌ی برنامه، یکپارچه‌سازی برنامه‌ها، اتوماسیون تست، یکپارچه‌سازی داده‌ها، انبار داده‌ها، هوش‌تجاری، ERP، CRM در بهداشت و درمان، نفت و گاز، آب و برق، انرژی، تولید و بانک‌داری و خدمات‌مالی برسد.

برای ارتباط با ما و ارسال درخواست ابتدا با استفاده از دکمه زیر در سایت ثبت نام کنید

ورود