راه‌کارهای صنایع

راه‌کارهای صنایع

Dssappliedai
Industries Solutions

راهکارهای هوش مصنوعی در صنایع

جریان داده ها هر روز به طور تصاعدی افزایش می یابد. در نتیجه، اپراتورها خواستار راه‌حل‌های نرم‌افزاری هستند که آنها را قادر می‌سازد هوشمندتر کار کنند و از فناوری‌های جدید از جمله سرویس‌های ابری، برنامه‌ها، تحرک، محاسبات اجتماعی و پلتفرم‌هایی استفاده کنند که پتانسیل داده‌های بزرگ را باز می‌کند. مایکروسافت در خط مقدم این پیشرفت های فناوری قرار دارد.

 صنایع امروزی به یک معماری مرجع فناوری اطلاعات (IT) مشترک برای استفاده توسط سازمان ها، یکپارچه سازان سیستم (SIs) و ارائه دهندگان راه حل نیاز دارند. DssSolutions در حال توسعه یک معماری مرجع منسجم است که ادغام بهتر برنامه های کاربردی تجاری را از طریق ترکیب اجزای برنامه مشترک امکان پذیر می کند.

 یک رویکرد معماری واحد ساده سازی و یکسان سازی را در هر بخش تجاری تشویق می کند. همچنین به SI ها و ارائه دهندگان راه حل محیطی ایجاد می کند که در آن راه حل ها را طراحی و ایجاد کنند، در حالی که به اپراتورهای تجاری اجازه می دهد معماری ها را به عنوان یک نیاز برای فروشندگان بالقوه طراحی کنند. 

راه‌حل‌های Dss با استفاده از جدیدترین فناوری در مدیریت محتوا، پایگاه دانش، هوش تجاری و تجزیه و تحلیل پیش‌بینی‌کننده (بینش‌های مشارکتی عملی – چارچوب ACI) راه‌حل‌های بینش تجاری کاربردی را برای مراقبت‌های بهداشتی عمودی ارائه می‌دهد.

Banking

راه حل های DssFinancial Analytics:

نقش مدیر مالی در سال های اخیر تغییر کرده است. اداره امور مالی دیگر به اجرای گزارش ها و اندازه گیری نتایج با شاخص های کلیدی عملکرد اختصاص ندارد. مدیر مالی امروزی نقش اصلی را در تأمین مالی استراتژیک و عملیات کسب‌وکار، و در انتخاب شاخص‌های کلیدی عملکرد که به سازمان‌ها کمک می‌کند تمرکز کنند و به سمت موفقیت حرکت کنند، ایفا می‌کند.

در واقع، وقتی از پاسخ دهندگان به مطالعه CFO جهانی Dss Solutions خواسته شد اهمیت همه فعالیت‌هایشان را رتبه‌بندی کنند، «ارائه ورودی‌ها در استراتژی سازمانی» را به عنوان شماره یک ذکر کردند. برای کمک موثر در این سطح، تیم مالی باید به داده های عملکرد زمان واقعی و قابلیت های تحلیلی برای پشتیبانی از برنامه ریزی و پیش بینی یکپارچه تر دسترسی داشته باشد.

مزایا و مزایا DssFinancial Analytics: افزایش دید، بینش و کنترل عملکرد مالی

برای اثربخشی مدیر مالی در اتاق هیئت مدیره، توانایی اندازه‌گیری و نظارت بر عملکرد مالی و عملیاتی، پیش‌بینی شکاف‌ها در آن عملکرد، تجزیه و تحلیل علل ریشه‌ای و ارزیابی سریع گزینه‌ها – با بینش و اطمینان، بسیار مهم است.

بهبود کارایی و کسب بینش تجاری

بحران‌های مالی فشار بیشتری را بر رهبران مالی وارد می‌کند تا در حوزه‌های حسابداری و انطباق هوشیار باشند و در عین حال نقش‌های بزرگ‌تری را در هدایت کسب‌وکار به عهده بگیرند. شرکت‌ها وسعت، عمق و سرعت بینش بیشتری را طلب می‌کنند – و امور مالی این بار را به دوش می‌کشد.

با تجزیه و تحلیل عملکرد و سودآوری تصمیمات هوشمندانه تری بگیرید

شناسایی عوامل موفقیت سازمانی می تواند به تصمیم گیری هوشمندانه تر منجر شود. شما باید از کارهای ضروری مانند تجزیه و تحلیل واریانس، مدل‌سازی سناریو، تجزیه و تحلیل و تجزیه و تحلیل جریان‌های درآمد خود، حاشیه سود، جریان نقدی و طیف کاملی از متغیرهای مؤثر بر عملکرد مالی، بینش‌هایی کسب کنید.

بینش کلان داده با دقت، صرفه جویی و سهولت – با سرعت فوق العاده

موسسات مالی با نرم‌افزار داده‌های بزرگ و مقیاس‌پذیر Dss Solutions Big Data و Analytics می‌توانند تمام داده‌های خود را برای تصمیم‌گیری بهتر در زمان کمتر استخراج کنند. Dss یک پلت فرم نرم افزاری سرتاسری برای جمع آوری، آماده سازی، تجزیه و تحلیل و ارائه بینش از داده های بزرگ ارائه می دهد. حوزه های کاربردی شامل نظارت بر عملکرد شبکه، تشخیص تقلب، تشخیص ریزش مشتری و تجزیه و تحلیل ریسک اعتباری است. نرم‌افزار Dss Big Data & Analytics برای مدیریت ترابایت داده، در حالی که از سخت‌افزار کالا استفاده می‌کند، مقیاس می‌دهد، و از هزینه‌های دستگاه‌های اختصاصی در حافظه جلوگیری می‌کند. DssFinancial Analytics Solutions برای ارائه اطلاعات کامل، منسجم و دقیق طراحی شده است که تصمیم گیرندگان مؤسسات مالی برای بهبود سودآوری اعتماد دارند. مجموعه ای جامع از هوش تجاری، تجزیه و تحلیل پیشرفته، عملکرد مالی، تجزیه و تحلیل پیش بینی کننده و برنامه های کاربردی مدیریت استراتژی می تواند به مدیران مالی بینش روشن، فوری و قابل اجرا در مورد عملکرد فعلی ارائه دهد و توانایی پیش بینی نتایج آینده را فراهم کند. ارائه دهندگان خدمات بی سیم، اپراتورهای شبکه بی سیم و اپراتورهای کابلی می توانند:

 • بهبود استفاده از دارایی و بهینه سازی هزینه های نیروی کار مرتبط.
 • نظارت و تجزیه و تحلیل عملکرد مالی.
 • خدمات به مشتریان و عملیات مرکز تماس را بهینه کنید.
 • فرصت های تبلیغات بین پلتفرمی را برای ایجاد جریان های درآمدی جدید تجزیه و تحلیل کنید.
 • پیش‌بینی و جلوگیری از از دست رفتن مشترک – در حین جذب مشتریان جدید.
 • پیش بینی فعال ریسک های اعتباری مشترک
 • هدف گذاری موثر کمپین ها و بازاریابی پیشنهادات

Health Care

راه حل های تجزیه و تحلیل DssHealthcare:

داده ها در حال رشد و حرکت سریع تر از آن چیزی است که سازمان های مراقبت های بهداشتی می توانند آن ها را مصرف کنند. 80 درصد از داده های پزشکی بدون ساختار هستند و از نظر بالینی مرتبط هستند. این داده ها در مکان های مختلفی مانند EMR های فردی، سیستم های آزمایشگاهی و تصویربرداری، یادداشت های پزشک، مکاتبات پزشکی، ادعاها، سیستم های CRM و امور مالی قرار دارند. دسترسی به این داده‌های ارزشمند و استفاده از آن‌ها در تجزیه و تحلیل‌های بالینی و پیشرفته برای بهبود مراقبت و نتایج، ایجاد انگیزه برای رفتار صحیح و کارایی رانندگی بسیار مهم است. سازمان‌های پیشرو با تحلیل حجم، تنوع و سرعت جریان داده‌هایی که در اطراف ما جریان دارند، به دنبال بهبود نتایج کسب‌وکار با پیش‌بینی با اطمینان اتفاقات بعدی هستند. تجزیه و تحلیل پیش‌بینی‌کننده، همراه با فناوری‌های کلان داده، می‌تواند به سازمان شما کمک کند تا تصمیمات هوشمندانه‌تری برای بهبود نتایج کسب‌وکار بگیرد.

مزایا و مزایای تجزیه و تحلیل DssHealthcare:

مزایا راه حل ها: سازمان های مراقبت های بهداشتی از فناوری داده های بزرگ استفاده می کنند تا تمام اطلاعات مربوط به یک بیمار را به دست آورند تا بینش کامل تری برای هماهنگی مراقبت و مدل های بازپرداخت مبتنی بر نتایج، مدیریت سلامت جمعیت، و مشارکت و ارتباط با بیمار داشته باشند. استفاده موفقیت آمیز از کلان داده ها، پتانسیل دستیابی به مزایای زیر را برای تحول مراقبت های بهداشتی آزاد می کند.

 •  بهبود عملکرد تولید
 •  الگوها و تداعی های پنهان را کشف کنید
 • حفظ مشتری را افزایش دهید
 •  بهبود فرصت های فروش متقابل از طریق پیشنهادات و تجربیات شخصی
 •  با همسو کردن افراد، فرآیندها و دارایی ها، بهره وری و سودآوری را به حداکثر برسانید
 •  کاهش خطر برای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض و ضرر راه حل ها مزایای کلیدی:
 •  قبل از شروع یک رویداد تهدید کننده زندگی، اقدامات پیشگیرانه انجام دهید
 •  کاهش فوریت های پزشکی با تجزیه و تحلیل و شناسایی بهتر علائم هشدار دهنده اولیه
 •  علائم حیاتی را از راه دور کنترل کنید و آنها را همراه با سوابق پزشکی تجزیه و تحلیل کنید
 •  از داده های فیزیولوژیکی در تحقیقات بالینی برای کشف علائم و پیشرفت بیماری استفاده کنید
 •  بهترین شیوه های تحقیقاتی را برای کاهش اثرات بیماری ایجاد کنید

لبه رقابتی راه حل ها: تجزیه و تحلیل پیش بینی یک دارایی رقابتی تعیین کننده در بسیاری از صنایع و یک عنصر اصلی در تلاش همه سازمان ها برای بهبود عملکرد است. بهبود عملکرد و مزیت رقابتی از مدل های طبقه بندی ناشی می شود که به تصمیم گیرندگان اجازه می دهد تا نتایج را پیش بینی و بهینه کنند. موثرترین رویکرد برای ساخت یک مدل به ندرت با داده ها شروع می شود. در عوض با شناسایی فرصت های تجاری و تعیین اینکه چگونه مدل می تواند عملکرد را بهبود بخشد، سرچشمه می گیرد. با تجزیه و تحلیل پیش‌بینی‌کننده، تصمیم‌گیرندگان می‌توانند اساساً بیشتر درباره کسب‌وکار خود اندازه‌گیری کنند و از این رو شناسایی کنند و مستقیماً آن دانش را به تصمیم‌گیری بهبودیافته، افزایش عملکرد و فرصت‌های بیشتر برای مزیت رقابتی تبدیل کنند.

برای ارتباط با ما و ارسال درخواست ابتدا با استفاده از دکمه زیر در سایت ثبت نام کنید

ورود